Pokal Slovenije 2016 - 2017 ekipno

Eksplozija 1: 7. POKAL SLOVENIJE
V PRSTOMETU (škuljanju)
Sezona 2016 - 2017
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


REZULTATI:

SKUPNI SEŠTEVEK – EKIPNO

 

MESTO

Ekipa

1.TEKMA EKIPNO, ŠENČUR

2.TEKMA POSAM., Renče

SKUPAJ

IGRALCI, ki so IGRALI za EKIPO

1.

KORENINE

50

32,33

82,33

Jože Mrgole, Emil Šmid, Igor Šiler

2.

ŠD SENICA - LOTRIČ MEROSLOVJE

55

23,33

78,33

Andrej Kunstelj, Mijo Milašinovič, Šukrija Šarič

3.

K-PRINT 1

44

32

76

Slavko Markun, Vinko Hribar, Ivan Kern

 

SLEDIJO SI:

 

4.

ŠKORPIONI

52

23,33

75,33

Vinko Dermota, Pavle Jerina, Slavko Dežman, Ismail Redžić

5.

PROCESSI

30

40,67

70,67

Primož Hafner, Igor Bertoncelj, Uroš Šinkovec

6.

MIŠO TIM - BREZAR B.

42

28,33

70,33

Desimir Vukič, Ratko Jeličić, Bogdan Kremenović, Igor Dornik, Tomaž Travnik

7.

JESENICE 1

30

40

70

Jože Klobučar, Marko Hočevar, Bogdan Finžgar

8.

BDJ

46

23,33

69,33

Ivan Arčon, Simon Kokelj, Simon Kiabaj

9.

ŠD PODNART 1

30

26,67

56,67

Fredi Macuh, Blaž Fister, Zvone Rampre

9.

ŠDP LESCE 1

40

16,67

56,67

Branko Novak, Stanko Repovž, Milan Kramar

11.

BILJE

20

33,33

53,33

Radovan Rusjan, Harij  Nemec, Milivoj Orel

12.

MD - CIFRA 1

20

31,33

51,33

Aleksander Jamnik, Dušan Erjavc, Aleš Albreht, Jože Habjan

13.

STARI LISJAKI 1

47

0

47

Zvone Kuželj, Branko Hace, Dare Oseli

14.

DAF CORDIA

30

16,67

46,67

Martin Ojsteršek, Mersad Beganovič, Sejdo Šarić

15.

BRUTAL TEAM

20

23,33

43,33

Simon Kološa, Goran Šiftar, Gregor Čuk

15.

PRIMUS - LJUBLJANA 1

20

23,33

43,33

Nejc Mohorič, Matjaž Mohorič, Jure Mohorič

15.

VOGRSKO 1

20

23,33

43,33

Joško Hvalica, Davorin Petrovčič, Anton Fiegel, Bernard Vidič, Boris Živc

18.

BAVHARJI

20

20,67

40,67

Tone Šolar, France Šolar, Andrej Šolar

19.

AŠKD - REST. CENTER LESCE 1

30

10

40

Renato Gluščič, Marjan Jambrovič, Matjaž Klemenc

19.

SKLEDARJI LJUBNO

20

20

40

Bojan Perko, Vili Praprotnik, Rade Stoilov, Zlatko Groznik

21.

GAVNARJI

20

16,67

36,67

Srečo Otoničar, Martina Otoničar, Tine Janc

21.

K-PRINT 2

30

6,67

36,67

Brigita Kern, Anica Brezar, Nada Vukić

21.

ŠD BARON 1

20

16,67

36,67

Vinko Petrovčič, Janez Šen, Slavka Hren, Zrdavko Nagode, Janko Repenšek

21.

ŠD PODNART 2

20

16,67

36,67

Breda Rozman, Rajko Kump, Gordana Kostovski, Vida Dornik

21.

SERVOCOM 1

20

16,67

36,67

Hinko Sajovic, Janez Tomažič, Stane Pezdirc, Dejan Mikuš

21.

VESELI GORJANCI

20

16,67

36,67

Ljubo Ignjatovič, Božidar Šolar, Miroslav Šolar

27.

FALKENAU 2

10

23,33

33,33

Miha Gogala, Primož Piškur, Jani Rozmanič, Roman Koser

27.

TRATA

20

13,33

33,33

Vanja Jenko, Ciril Jenko, Gojko Marič

27.

VOLČJA DRAGA

20

13,33

33,33

Joško Špacapan, Darko Peternelj, Dušan Masten

30.

DVOJČKI

30

0

30

Alojz Završnik, France Kalan, Dušan Marc

30.

MD - CIFRA 3

30

0

30

Roman Dijak, Jaka Gogala, Valter Valenčič

32.

GOBARJI

10

16,67

26,67

Zdenko Frece, Marko Govekar, Janez Vladimir Ilinčič

32.

IDRIJA

20

6,67

26,67

Sašo Poljanšek, Uroš Suban, Robert Trček

32.

JESENICE 2

10

16,67

26,67

Jože Varlj, Matjaž Korantar, Matjaž Berlisk, Andraž Berlisk, Andrija Mijatovič

35.

FLINGER 1

10

13,33

23,33

Marjan Pogačar, Jože Petač, Stane Betz

36.

AJDA

20

0

20

Zdenka Rozman, Angela Kranjc, Jože Humerca

36.

FLINGER 2

20

0

20

Ivo Cuderman, Drago Badalič, Tone Jenko

36.

K-PRINT mladi

20

0

20

Matevž Žiberna, Andraž Matjaž, Štefan Kurnik

36.

MIŠO TIM 2

20

0

20

Ratko Arsov, Ostoja Pečanac, Gojko Jankovič

36.

MIŠO TIM 3

20

0

20

Tomaž Rozmanm Uroš Švab, Nurija Pašič

36.

RIBIČI 1

20

0

20

Damjan Kern, Janez Lavrič, Drago Rotar

36.

ROKCE 1

20

0

20

David Borovnica, Jošt Štirn, Janez Šantak

36.

ROKCE 4

20

0

20

Anita Šmajd, Branka Lapornik, Irena Borovnica

36.

ŠD BARON 2

10

10

20

Vinko Slabe, Janko Repenšek, Drago Mivšek, Jože Kunc, Ema Bolčina

36.

ŠD BARON 3

10

10

20

Marija Razložnik, Andreja Avguštin, Milena Potokar, Zdenka Kavčič

36.

VENTILČKI

20

0

20

Igor Perne, Gregor Perovšek, Roman Korelc

47.

PRIMUS - LJUBLJANA 2

10

6,67

16,67

Marko Bitenc, Ivo Čeh, Jan Mohorič

48.

SERVOCOM 2

10

3,33

13,33

Jani Klevže, Rok Zupanc, Peter Tomažič, Tomaž Koleša

48.

SKLEDARJI LJUBNO 2

0

13,33

13,33

Srečo Praprotnik, Vili Praprotnik

50.

ABANKA

10

0

10

Darko Kočan, Zlatko Gicič, Jože Žalik

50.

AŠKD - REST. CENTER LESCE 2

10

0

10

Milan Pogačnik, Marjan Avgustinčič, Janko Mencinger

50.

BADO TEAM

10

0

10

Marko Badovinac, Rok Badovinac, Rok Stare

50.

DU ŠENČUR

10

0

10

Slavko Osterman, Vanja Osterman, Slavka Sušnik

50.

FONZOV HRAM

10

0

10

Ado Kunstelj, Kapitan Fonza, Janez Pintar

50.

MD - CIFRA 2

10

0

10

Drago Zupan, Roman Šinkovec, Sandi Larisi

50.

NO NAME

10

0

10

Anže Hafner, Brane Cvrtnjak, Joško Slatnar

50.

RIBIČI 2

10

0

10

Dušan Nadižar, Jožko Eržen, Dušan Pogačnik

50.

ROKCE 2

10

0

10

Milan Šmajd, Jure Kern, Anton Borovnica

50.

ROKCE 3

10

0

10

Primož Žižmond, Anton Ziherl, Tadej Horvat

50.

ROKCE 5

10

0

10

Emilija Tvrdy, Gusti Horvat, Tomaž Gantar

50.

ŠDP LESCE 2

10

0

10

Marjan Trtnik, Uroš Jensterle, Rok Repovž

50.

STARI LISJAKI 2

10

0

10

Leopold Kunc, Borut Lovec, Danilo Svetelj

50.

TNDV - DU CERKLJE

10

0

10

Ciril Kern, Vinko Janežič, Stane Pirc

50.

VESELI GORJANCI 1

0

10

10

Milan Koprivec, Viktor Pavlič

50.

VINOTOČKA

10

0

10

Matej Šuštaršič, Marjan Markovič, Dušan Pavše

66.

FALKENAU 1

0

6,67

6,67

Nenad Fabijančič, Milan Šlibar

 

V letošnji sezoni je tekmovalo 66 ekip.

Čestitke !

 

 

 

Pripravila: Maja Turel

Kontaktni podatki

Športno Društvo Škulja

Vogrsko 112
Volčja Draga
tel.: 041 377 178


ID za DDV: 10932739
TRR: 04750-0001349806

fb logo